تبلیغات
اخبار و بیوگرافی هنرمندان
اخبار و بیوگرافی هنرمندان

سلام به وبلاگ خودتون خوش امدید.امیدوارم که بتونید با نظراتتون من و همراهی کنید.


مانوئلا ارکوری

اپ قبلیمو دوست داشتید امروز از زوج هنری و دوست دختر گابریل گارکو واستون مطلب گذاشتم
نام اصلی او امانوئلا آرکوری ( Emmanuela Arcuri ) است ولی او را با نام مانوئلا آرکوری ( Manuela Arcuri ) می شناسند . در روز شنبه 18 دی 1355 یا 8 ژانویه 1977 در شهر لاتینا در ایتالیا به دنیا آمد 
او حدود 30 سال دارد 176 سانتیمتر بلندی قامت اوست و دو برادر به نام های سرجیو ( متولد 1974 ) و مارکو ( متولد 1972 ) دارد
مانوئلا ارکوری
 
کودکی در یک خانواده ایتالیایی بزرگ شد، جایی که درس خوند و دبیرستان رفت و سپس در آکادمی هنرهای دراماتیک شهر رم نام نویسی کرد  تحصیلات او در زمینه جامعه شناسی است.

مانوئلا آرکوری هم مثل خیلی از ستاره های زن تازه وارد به محض ورود به عرصه مد مورد توجه مخاطبان زیادی قرار گرفت و در صدر اخبار شایعات و روزنامه ها قرار گرفت .
مانوئلا ارکوری
 
یکی از زیباترین دختران ایتالیا در نوع خودش و در عین حال یکی از جوانترین هنرپیشه های ایتالیایی زن که به عرصه سینما راه یافت ، او هنگامی که همراه پیپو بادو ( Pippo Baudo ) پادشاه مجری های ایتالیا فستیوال سن رمو ( Festival Di Sanremo ) را اجرا کرد شهرت خاصی پیدا کرد.


البته سریال سیاه پوشان (Carabinieri ) که در ایران با نام افسران پلیس پخش میشد و از تلویزیون خصوصی ایتالیا در سال 2002 پخش می شد باعث شهرت بیش از پیش او شد.
 
او ابتدا در یک استودیوی مد لباس به عنوان مدل کار می کرد که در همانجاجوانان زیادی رو به خودش جذب کرد ، در سال 1995 نوبت به اولین فیلم او رسید ، چاله سیاه ( Buchi Neri ) که متعاقب اون دومین قسمتش هم با عنوان شاعر برجسته ( Laureate ) ساخته و پخش شد که در میان عموم مخاطبان از پذیرش بسیار خوبی برخوردار شد. او در زمینه کارگردانی و بازیگزی تأتر هم تجارنی را کسب کرده.
به صورت همزمان نیز به عنوان یک هنرمند به کسب موفقیت هاش ادامه می داد در سال 2000 مانوئلا آرکوری در ایتالیا به عنوان نماد مد مورد توجه قرار گرفت  و فعالیت های خود را در زمینه مدلینگ گسترش داد . مانوئلا یکی از اعضای رسمی انجمن طرفداران باشگاه رم ایتالیاست
 
در سال 2001 به همراه گروه Gialappa در شوی ( هرگز نگو گل - Mai Dire Goal ) حضور پیدا کرد و در سال 2002 که گویا مختص اون بود در جشنواره سن رموی ایتالیا (‌Festival Di Sanremo ) به همراه Pippo Baudo و Vittoria Belvedere مجری برنامه ها شد . در سال 2003 به همراه Teo Teocloli و Anna Maria Barbera در هشتمین ویرایش فیلم ( جدّی - Scherzi A Parte ) شرکت کرد .‌بد نیست بدونید :۱ - در سال 2002 در جزیره سزاریو( Porto Cesareo ) که بندری نزدیک منطقه توریستی سالنتو ( Salento ) در ایتالیا است مجسمه ای از مانوئلا آرکوری در اسکله ای مشرف به دریا نصب شد که عکس آن را می بینید - در اولین سری از مجموعه ( جدّی - Scherzi A Parte )‌ تئو تئوکولی ( Teo Teocoli ) لباس مانوئلا رو پاره کرد که انتظار می رفت او با این مجموعه خداحافظی کنه ! ۳ - جی جی دی السیو ( Gigi D'Alessio ) از مانوئلا آرکوری در ویدئویی با نام (( عشق برای کسی که نیست - L'Amore Che Non C'e )) استفاده کرده است .
 
 
 
 
 
 

 
 


شنبه 9 اردیبهشت 1391 توسط مهسا | نظرات ()سلام به وبلاگ خودتون خوش امدید.امیدوارم که بتونید با نظراتتون من و همراهی کنید.

مهسا

بهترین سریال ترکیه ای از نظره شما؟
بازدیدهای امروز :
بازدیدهای دیروز :
كل بازدیدها :
كل مطالب :

RSS 2.0