تبلیغات
اخبار و بیوگرافی هنرمندان
اخبار و بیوگرافی هنرمندان

سلام به وبلاگ خودتون خوش امدید.امیدوارم که بتونید با نظراتتون من و همراهی کنید.


نانسی عجرم

راجع به نوال نوشتم دیدم  طرفدارای نانسی خیلی بیشترن

پس ادامه مطلب همه چیز راجع به نانسی عجرم...

نام کامل: نانسی نبیل عجرم

شهرت: نانسی عجرم

محل تولد:الشرفیه/لبنان

تاریخ تولد:may 16th 1983

آدرس میل شخصی: info@nancyajramonline.com

www.nancyajramonline.comوب سایت رسمی :

 

خیلیها با آهنگ "آه و نص" با موسیقی عربی آشنا شدند، خیلیها با آلبوم "یاطبطب" بود که عاشق آهنگهای عربی شدند، خیلیها با "انت ایه" گریستند و خیلیها هم با "احساس جدید" عاشق شدند.این آهنگها برای کسی هست که با ورودش به دنیای موسیقی، به موزیک عربی طراوتی تازه بخشید و با کلیپهای زیبا و صدای دلنوازش هر بیننده و شنونده ای را مجذوب خود ساخت. او کسی نیست جز (( نانسی عجرم )). حرکات زیبا و کودکانه و در عین حال با آهنگهای بسیار زیبا و حرفه ای خود، باعث شد تا خیلی زود در دل میلیونها انسان در سرتاسر جهان جای بگیرد.حال او یکی از بین المللی ترین خواننده های خاورمیانه به حساب می آید. بطوری که حتی کسانی که به هیچ عنوان با زبان عربی آشنا نیستند موزیکهای او را میشنوند و لذت هم میبرند.

نانسی یک برادر بنام نبیل دارد که خودش خواننده هست و یک خواهر هم بنام نادین  دارد که به گفته خودش بهترین دوست اوست ! برای علاقه مندان به نانسی باید بگم که قد نانسی ۱۶۸سانتی متر و وزن او 50 کیلوگرم هست. نام پدر نانسی نبیل عجرم و نام مادرش ریواندا عجرم نام دارد.نانسی ساکن شهر نیوشیلا در لبنان هست.

نانسی عجرم به عنوان یکی از زیباترین خوانندگان زن عرب تنها 8 سال داشت که کار خواندن را شروع می كند و از سن ۱۲ سالگی کار خود را با پخش آهنگ هایش از کانال نجوم المستقبل به کمک مادر بزرگ خود که اودیت عجرم نام دارد و خود از خوانندگان پیشکسوت بود به صورت حرفه ای شروع کرد! او هنگامیکه که 12 سال داشت در برنامه ای در تلویزیون به نام ستارگان آینده شرکت می کند و به مدال طلا دست پیدا می کند . یکی از خوانندگان مصری که در آن برنامه شرکت کرده بود صدای نانسی را به صدای خواننده بزرگ عرب ام کلثوم تشبیه کرده است . بعد از آن او به طور جدی کار موسیقی را تحت نظر بهترین معلمان موسیقی دنبال می کند و در سن 18 سالگی به عنوان یک خواننده حرفه ای معروف می شود.

عکس دیدنی: نانسی عجرم و همسرش

 

نانسی عاشق شکلات و شیرینی و کارتون تام و جری هست! و همانطور که میدونید نانسی با کمپانی کوکاکولا همکاری دارد و بالاخره بخاطر این همه محاسن خوبی که نانسی داره به اون لقب سیندرلا را داده اند. نانسی توانست در سال 2007 توانست جایزه معتبر Mobinil را که هر سال به بهترین خواننده خاورمیانه تعلق میگیرد را از آن خود کند و آلبوم شخبط شخابیط وی برخلاف انتظار همگان رکورد فروش آلبوم را در کشورهای عربی شکست. نانسی تا کنون دوبار برای ایرانیان در عید نوروز در دبی کنسرت برگزار کرده است. همچنین نانسی برای اجرای کنسرت در کویت در جشنواره هلافبرایر همیشه دعوت می شود و برای مردم این کشور هم مانند مصر یک آهنگ اجرا کرده بنام کویت الشهامه که مورد استقبال مردم قرار گرفته است.
نانسی در سال 2008 با یک دندانپزشک ازدواج میکند و هم اکنون یه دختر بنام میلا دارد.

 

 

 

t6olffucy1x7613ackgw عکس نانسی عجرم در عروسی خواهرش نادین عجرم

 

nancy 851 عکس دختر نانسی عجرم

hhe1991 عکس دختر نانسی عجرم

 

hhe1951 عکس دختر نانسی عجرم

 

hhe1921 عکس دختر نانسی عجرم

 

 

 

 

 شنبه 14 مرداد 1391 توسط مهسا | نظرات ()سلام به وبلاگ خودتون خوش امدید.امیدوارم که بتونید با نظراتتون من و همراهی کنید.

مهسا

بهترین سریال ترکیه ای از نظره شما؟
بازدیدهای امروز :
بازدیدهای دیروز :
كل بازدیدها :
كل مطالب :

RSS 2.0